Domov Uprava in organi Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednica, Helena Krivec, Podolševa 13, 3335 Solčava
  • članica, Breda Gradišnik, Logarska Dolina 18, 3335 Solčava
  • članica, Helena Anemari Moličnik, Logarska Dolina 2, 3335 Solčava
  • član, Danilo Stakne, Robanov Kot 31, 3335 Solčava
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • Predsednik, Edvin Ambrož, mag.
  • član, namestnik predsednika, Jure Poličnik
  • članica, Helena Anemari Moličnik
  • članica, Nataša Robnik Prodnik
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • Predsednica, Helena Krivec
  • članica, Zdenka Golob
  • član, Medard Plesnik
  • član, Matej Vršnik

Mandatno obdobje 2018 do 2022

18.12.2019 ob 15.30
20.11.2019 ob 15.30
05.06.2019 ob 15.00
11.03.2019 ob 15.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018